Діяльність

Вишгородське МКП «Водоканал» - це спеціалізоване підприємство, яке надає послуги з водопостачання та водовідведення населенню, підприємствам та установам м. Вишгорода.

Вишгородське міське комунальне підприємство «Водоканал»  створене за рішенням  Вишгородської міської ради №10/1 від 20.11.2003 року шляхом реорганізації Вишгородського районного  комбінату комунальних підприємств і передане у комунальну власність територіальної громади м. Вишгород за рішенням Вишгородської районної ради №101/3-10ХХІ/7 від 23.10.2003 р. З метою  виконання завдань, які стоять перед підприємством, ВМКП «Водоканал»:

  • проводить добування води з артезіанських свердловин та надає послуги з водопостачання споживачам міста;
  • проводить експлуатацію та ремонт водопровідної мережі і споруд на ній;
  • проводить прийом та перекачку каналізаційних стоків;
  • проводить експлуатацію та ремонт каналізаційної мережі і споруд на ній.

 Джерелом централізованого питного водопостачання м. Вишгорода є підземні води водоносного комплексу (сеноман-келовейський водоносний комплекс та байоський горизонт). Водопровідне господарство міста Вишгорода являє собою виробничо-технічний комплекс, який включає в себе 55 км водопровідних мереж, 76 км каналізаційних.

На балансі та обслуговуванні підприємства знаходяться: 10 артезіанських свердловин. 

Встановлений ліміт забору води  – 8320 м3/ добу.  

Фактична    середньодобова   подача  води становить  5,0 - 6,0 тис. м3/ добу, каналізаційних стоків перекачується 4,0 -5,5 тис. м3/ добу.

 ВНС  (Водопровідна насосна станція другого підйому).

Насосна станція призначена для цілодобової безперебійної подачі води споживачам.               

Для підйому води встановлено 6 мережевих насосів.

Вода по водоводам Д-100, 200, 250 мм подається  до  двох  резервуарів чистої води об'ємом  по 5000 м3 кожний.  В місто вода подається по двом водоводам Д-300, 500 мм.

Питна вода подається з артезіанських свердловин, глибина яких складає  від 123 м  до 312 м.

 

КНС  (Каналізаційна насосна станція).

Відведення каналізаційних стоків здійснюється чотирма каналізаційними насосними станціями (КНС) - «Центральна», «Київська», «Валки», «Набережна».

Каналізаційні стоки міста по самоплинній  каналізації  та від  двох  каналізаційних  станцій «Київська» та «Валки»  надходять на КНС «Центральна». По двох напірних колекторах Д= 300, 400 мм каналізаційні стоки для подальшої очистки перекачуються в каналізаційну мережу м. Києва. Загальна кількість насосів — 13 шт.

КНС «Центральна», КНС «Київська», КНС «Валки», КНС «Набережна»  переведені на автоматичний режим роботи насосів з частотним регулюванням.

Для  забезпечення надійної експлуатації водопровідно-каналізаційної мережі  міста і споруд на підприємстві цілодобово працює аварійно - відновлювальна служба.  Планово-попереджувальні роботи проводяться  згідно затвердженого графіку.

Стічні  води перекачуються в каналізаційну мережу м. Києва без очистки, так  як очисних споруд в м. Вишгород   не має. Контроль за якістю  стічних  вод  здійснює  Управління  екологічного контролю ПАТ АК «Київводоканал».

Якість  води  постійно  контролюється  на  водопроводі, як перед надходженням в мережу, так і  в розподільчій мережі згідно ДСанПіну № 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Контроль  здійснює  Вишгородський міжрайонний відділ досліджень Державної установи «Київський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» згідно  договору  і  графіку  відбору  проб (кожного тижня  по  10 зразків).

Для запобігання поширенню в весняно-літній період інфекційних захворювань через питну воду двічі на рік проводиться дезинфекція водопровідних мереж та резервуарів питної води. Методи знезараження води спрямовані на знищення патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів.

Хлоровмісні продукти – найнадійніший спосіб дезинфекції, яка застосовується в світі понад 100 років. Для дезінфекції мереж використовується гіпохлорит натрію.

Переваги цього методу – безпечне зберігання і транспортування, простота дозування, тривалий ефект дезинфекції та виключення негативного впливу на здоров'я мешканців.

Основним джерелом доходів підприємства є реалізація послуг водопостачання та водовідведення населенню, бюджетним організаціям та іншим споживачам. Тому підприємство  значною  мірою  залежить  від  тарифів  на послуги.

 

Заходи щодо роботи з дебіторською заборгованістю (боржниками)

Відділом обліку щомісяця здійснюється нарахування за спожиті послуги з водопостачання та водовідведення по кожному особовому рахунку та роздруковуються квитанції на оплату цих послуг.

Контролери водопровідного господарства, чисельність яких становить 5-ть чоловік, на початку кожного місяця (незалежно від пори року та погодних умов) здійснюють доставку квитанцій та рахунків населенню. Поряд з тим, здійснюють планові перевірки щодо достовірності наданих споживачами показників приладів обліку води, а також цілісності пломб на цих приладах. 

З метою стримування зростання та зниження дебіторської заборгованості, на підприємстві ведеться  робота з її стягнення в судовому порядку.  

 

Адреса:  07300, вул. Набережна, 8-а, м. Вишгород,  Вишгородський р-н.; Київська обл.
Телефон, факс: (04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи:

пн.- чт. з 8-00 год. до 17-00 год.,

пт. з 8-00 год. до 16-00 год..

сб, нд.: вихідний день.

 

Вишгородське МКП “Водоканал”

Диспетчер - 22-722 (цілодобово)

Адреса:
07300, вул.Набережна, 8-а,
м. Вишгород,  Київська обл.
Телефон, факс:
(04596) 23-354 (приймальня)
Графік  роботи підприємства :

  • пн.- чт. з 08-00 до 17-00,
  • пт.: з 08-00 до 16 00,
  • сб,нд.:  вихідний день

Обідня перерва з 12:00  до 13:00

Де ми знаходимось